2 Nisan 2010 Cuma

Malezya GP'de Cuma günü sonrası fotoğrafların dili

Formula 1'de en sevdiğim olgulardan biri arası 1 hafta süren yarışlar. 2 haftalık aralarda arada kalan hafta sonları genelde sıkıcı geçtiğinden bu 1 haftalık aralar çifte bayram etkisi yapıyor.

Bu yazıda aslında yorum yok, analiz de yok, geyik var, eğlence var :) Malezya GP'de Perşembe ve Cuma günü çekilen fotoğrafları biraz mizahla yorumlamak istedim.. Başlıyoruz..


22 yaşındaki Nico Hulkenberg bu fotoğrafta küçükken geceleri dallarına üşüştükleri Hindistan cevizi ağacını hatırlamış, kolunu ağaca yaslayıp "Hey gidi günler" ile eski günleri yadediyor gibi duruyor :)Bu fotoğrafı görünce aklıma direkt olarak gelen şey Jenson'ın o anda Hamilton'ın dehşet tur zamanlarını izlemesi oldu :)Bu gözler kime ait sizce? O keskin, yırtıcı ve rekabetçi bakışlar yarışmaktan uzak kalamayıp pistlere geri dönen Efsaneye ait, yaşlanmış öyle değil mi?


Burada Burhan Altıntopvari bir durum var sanki, vayyyy anasını Osssman dostum naabeeer yaa :))Hehe, işte en eğlencelisi, en çok güldüğüm fotoğraf. Sizce de Massa burada, küçükken altına yaparken annesine bakan ve ıkınan çocuklara benzemiyor mu ? :))


Not: Fotoğraflar planet-f1.com'dan alıntıdır...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder